Geri Halliwell

11. srpna 2010 v 23:06 | Marse |  Různé články z časopisů
Její třetí sólový singl Lift me up se umístil v hitparádě a Geri spolu s Britney, Whitney a Madonnou byla nominována na MTV Award za Njlepší mezinárodní ženský výkon. Těžko uvěřit, že před pouhými osmnácti měsíci si někteří lidé začali myslet, že by bylo lepší, kdyby si Ginger Spice dal na pusu zámek, stáhla si sukni ke kolenům a neukazovala tolik prsa. Geri ale překvapila celý svět tím, že přesně tohle udělala! Ukázala všem těm lidem, co si mysleli, že nedovede nic jiného, než se předvádět v televizi - že je sólovou zpěvačkou Number One. Ale nejen to. K jejímu vlastnímu překvapení se vyrojila spousta dívek, které ji fandily.

Její nejlepší přátelé
Tisíce holek by daly nevím co za to, aby mohli být jejími kamarádkami. ,,Opravdu?" zeptá se
stydlivým úsměvem. ,,No, to ale můžou! Když jsem vyla malá, tak lidi z hudebního světa byli opravdu zase mými nejlepšími kamarády. Když se ti něco nevede, co uděláš? Zapneš si rádio a necháš se ukolébat nějakou písničkou. Ještě teď, když mám nějaký problém, tak si záměrně pouštím rádio, zaposlouchám se do první písničky a spoléhám na to, že mi něco řekne. Víte, já jsem ráda ve společnosti teenagerů - někdy si myslím, že s nimi vycházím líp než s dospěláky." Možná proto si Geri nepřipustí, že by se nějak změnila od doby své puberty. Když si ale přečte záznamy ze svých tehdejších deníčků, musí se tomu dnes smát. ,,Pěkná blbost , jak jsem tam psala o klucích." Je to něco na způsob ,,Jsem zblblá do Johna, ale nemyslím, že on by byl zblblý do mě." A pak další za týden: ,,Chodím s Johnem" a dva dny na to: ,,Dala jsem mu kopačky," "Pro mě bylo dobrý si uvědomit, jak jsem získávala zkušenosti. Myslím, že jsem se ale vůbec nezměnila."

Potíže s jídlem
Tyhle věci nadělaly Geri mnoho starostí. Nevyhnula se jí ani bulimie. ,,Poruchy přijímání potravy jsem právě symptomem toho, jak člověk cítí ve svém nitru," prohlašuje. ,,Nemá to nic společného s tělesnou váhou, je to únik před skutečností. Všechnu svou energii napřeš směrem ke kontrole své váhy a přitom se pokoušíš zapomenout na všechno ostatní, místo aby ses pokusila vypořádat se se svými problémy. Třeba když mi umřel táta, byla jsem strašlivě smutná, cítila jsem se opuštěná a osamělá. A bulimie pro měla byla něčím, nač jsem se mohla zaměřit. Ovšem ten důraz na váhu je opravdu silný, slýchávám dívky jak tvrdí, že ,,Klukům se líbí jen štíhlý holky!" A to je přece naprostá pitomost.

Po čem doopravdy touží?
Dnes je spousta kluků po celém světě do Geri zblázněných, ale tenkrtát ve Wattfordu, když byla ,,týňačka" zase tak moc zájmu nejevili. ,,Já si obarvila vlasy na černo, oblékla jsem se jak Madonna a neměla jsem žádný prsa,"hihňá se. " A zatímco se všichni v patře muchlovali, já jsem v přízemí tancovala na pop music." Dnes jsem ráda, že jsem se k popularitě nedostala když jsem byla ještě mladičká. ,,Musíte mít nějaký vážný cíl, nebo vám to všechno může pěkně zamotat hlavu," prohlašuje. ,,Pro mladé lidi, toužící po popularitě, je hrozné že jednou chvíli vás lidi berou a v dalším okamžiku vás zavrhnou. Mé vztahy s fanoušky byly velmi proměnlivé: nejdřív mě měli rádi, pak začali říkat, že jsem tlustá, potom mě odepsali a v dalším okamžiku mě zase začali milovat. Poznala jsem, že si musím věřit a vědět proč dělám, to co dělám. Já dělám muziku pro lidi a chci, aby je to povzbuzovalo a bavilo. Ale taky jsem pochopila, že nemůžu potěšit úplně všechny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama