,,Nikdy se nerozejdeme"

5. prosince 2006 v 18:29 | Marse |  Různé články z časopisů
Otázka: Od dob Beatles jste první skupinou, která riskuje tím, že hraje vlastní role v celovečerním filmu. Nemáte obavu, že jako herecké začátečnice s filmem ,,Spiceworld" u svých fanoušků neuspějete?
Geri: Když se nám fanoušci vysmějou, dosáhly jsme svého cíle! ,,Spiceworld" je přece komedie a ne drama. A kdo říká, že musíme být perfektní herečky. Hrajeme samy sebe a přitom si sami ze sebe děláme legraci. Kdo by to zahrál líp než my?!
Mel B: Nám ten film připadá super, protože je to legrace a je v něm pravá spice - energie. Výsledek je lepší než jsme čekaly. Jsem si jistá, že se bude líbit i našim fanouškům. A i kdyby film propadl, stejně nám to stálo za to. Tím, že jsme ho natočily, jsme si splnily náš velký sen. Můžu ho jednou pustit svým potomkům - a ti se určitě uchechtají k smrti. ,,Spiceworld" si nebere na mušku jen nás - Spice Girls. Probíráme v něm víc témat - o Londýně, anglickém showbyznysu, o médiích i o šílených devadesátých letech. Vyplatí se ho vidět.
Mel C: Ne, to spáchal Kim Fuller, brácha našeho bývalého manažera Simona. Dřív psal komedie pro britskou televizi. Ale spousta nápadů ve scénáři je našich. V posledních třech letech jsme prožily tolik šíleností, že bysme o tom mohly natočit celodenní film. My jsem se ale scénáře zas tolik nedržely, hodně jsem improvizovaly.
Otázka:Pochází scéna, ve které se Victoria za volantem vašeho autobusu řítí Londýnem, ze skutečného života?
Victoria: (směje se) Ne, to ne, ale zaplatila jsem si pár hodin řízení doubledeckeru, a pak jsem ten autobus opravdu sama řídila. Byla jsem přitom úplně v klidu, zato Emma, Geri, Mel B a Mel C byly po té jízdě totálně vyřízené. Emma se dokonce pozvracela! A tu čůrací scénu jsme taky vymyslely samy: Jdeme se vyčůrat do křoví - a najednou tam přistane kosmická loď a z ní vystoupí mimozemšťani.
Otázka: Victorie, film několikrát zesměšňuje tvou zálibu - vysoké podpatky a drahé značkové oblečení. Je to snad pomsta za to, že jsi kvůli svému příteli Davidovi chodila pozdě na natáčení, a dokonce jsi chtěla ze skupiny odejít?
Victoria: Ne, nikdy jsem neměla v plánu Spice Girls opustit. Nemám vůbec ponětí, jak se takový nesmysl roznesl. Spice Girls je to nejlepší, co mě v životě mohlo potkat. Snažím se při tom děsném stresu vychutnat každičký okamžik.Vím, že tyhle chvíle, které s holkama prožíváme, se nemusí už nikdy opakovat. Podívejte (Victorie ukazuje na zlatý prsten na svém prstě), to není zásnubní prsten, ale Spice - prsten, který nosí všechny Geri nám věnovala v roce 1995, k prvnímu výročí vzniku skupiny. Dodnes je to symbol našeho přátelství. Slova ,,Friendship never ends" (Přátelství nikdy nekončí) z ,,Wannabe" myslíme úplně vážně: Nikdo nás nerozdělí!
Geri: Vím, že některý lidi, který zneužívají dívčí sílu, číhají na okamžik, kdy se naše skupina konečně rozpadne. Pak se budou chechtat, a plácat do svejch tlustejch stehen a říkat: ,,My jsme to vždycky říkali, tyhle holky měly akorát velkou hubu, žádná dívčí energie nefunguje. Tak hoši, na to zapomeňte. To, co je mezi námi, za žádných okolností neskončí. I když už nebudeme mít úspěch, když se vdáme, budeme mít děti které všechny chceme - na našem přátelství to nic nezmění
Otázka: Victorie, chystáš se svým přítelem, anglickým fotbalistou Davidem Beckhamem, svatbu?
Victorie: David a já se chceme vzít, ale ještě jsme nevybírali žádný závazný termín.Teď je pro nás oba důležitější kariéra. Letošek máme šíleně nabitý. Strašně moc se už těším na živé koncerty. A chtěla bych dostat Oskara! Proto jsou u mě teď na prvním místě Spice Girls a láska až na druhým místě.
Otázka: A jak je to u tebe, Mel B se svatebními plány?
Mel B: Do toho ti ale vůbec nic není.
Otázka: Emmo, měla jsi opravdu aféru s vaším bývalým manažerem Simonem?
Emma: Vypadám na to, že bych musela zbožňovat chlápka s načerno obarvenými vlasy? (smích)
Otázka: Proč jste ho tedy vyhodily?
Geri: Měly jsme k tomu svoje důvody - osobní, emotivní i obchodní. Hodně jsme o tom přemýšlely. On prostě nebyl dost ,,spicy"!(všechny vyprsknou)
Otázka: Jsi teď šéfkou a manažerkou skupiny ty, Geri
Geri: Být bossem Victorii, Mel C, Mel B a Emmy? (všechny se pochechtávají) To by nikdo nevydržel ani jedinej den! Mám ale nejlepší vyřídilku a docela mě baví obchodní věci. Proto mluvím za skupinu. Ale jinak o všem rozhodujeme společně. Vždycky to tak bylo. Například všichni v našem okolí chtěli zabránit tomu, aby jako první singl vyšel song ,,Wannabe". Taky Simonovi se zdál až příliš provokativní. Za to měl u nás první minus. Potřebovaly jsme ho dostat z kola ven - a udělaly jsme dobře. Potřebujeme manažera jen na to, aby nám zamlouval letenky a pokoje v hotelech a organizoval vystoupení.
Otázka: Netrváte tedy na tom, aby to byla žena?
Geri: Bylo by to sice fajn, ale důležitější je, aby ten člověk práci dobře rozuměl a byl pořád v pohodě. Ať už to bude muž nebo žena.
Otázka: Před časem jste vyvedly z míry španělské fanoušky, protož jste nechtěly zpívat kvůli fotografům, kteří se tlačili pod pódiem. Co proti nim máte?
Emma: Nemůžu tvrdit, že bych fotografy milovala. Před rokem mě totiž pronásledoval po celou dobu mý dovolený - pravidelně mě fotil z nějakého trapnýho úkrytu. Byl to fakt horor. Dnes, než vyjdu z domu, vždycky se aspoň dvakrát rozhlídnu, jestli na mě někdo nečíhá.
Geri: Tenkrát ve Španělsku pro promovystoupení k naší nové desce jsme ty kluky pod pódiem chtěly jen tak trochu poškádlit. Jinak jsou O.K…Až na to, že se jim vždycky podaří vyfotit moje kalhotky - a to mě trochu štve.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama