Prosinec 2006

,,Dělej to co tě baví říká" - Geri

31. prosince 2006 v 18:27 | Marse |  Různé články z časopisů
Otázka: Co si myslíš o onanii?
Geri: Normálka. Je to nejnormálnější věc na světě.
Otázka: Co pro tebe znamená normální?
Geri: Svoje první zkušenosti ve věcech sexuality mám stejně sama od sebe - tak jako asi většina ostatních lidí.
Otázka: Ale pořád existují lidé, kteří říkají, že je to škodlivé…
Geri: Takový nesmysl. Není to škodlivé, ale naopak celkem důležité. Jenom tak člověk může objevit svoje vlastní tělo a lépe se přizpůsobit svému partnerovi.
Otázka: Co si myslíš o onanii v partnerství?
Geri: Myslím si, že to první nemá nic s partnerstvím nic společného.
Otázka: Dokážeš si představit, že by to tvému partnerovi šlo na nervy kdyby to zjistil?
Geri: Přece svého partnera nebudu milovat míň, když si to budu dělat sama. To je závislé na náladě.
Otázka: To zní svůdně!
Geri: Kolem takových samozřejmých věcí, jako je onanie, se nemá dělat tolik povyku. Každý by měl dělat to, co ho nejvíc baví!

Dívky o Geri

10. prosince 2006 v 21:44 | Marse |  Geri Halliwell
Victoria: "Když jsem jí poprvé potkala, myslila jsem si: "Kdo je tenhle cvok v bláznivých šatech?" Dnes jsem na to zvyklá, připadá mi normální. Kdykoliv něco řekla, trochu jsem se bála odpovědět, ale dnes ji prostě umlčím."
Mel C: "Vždycky byla panovačná a velkohubá - a je pořád stejná. Vůbec se nezměnila."
Mel B: "Pořád si myslím, že je cvok. Ani trochu se nezměnila!"
Emma: "Geri je trochu šílená, ale je velmi dobrá, když potřebujete poradit nebo se chcete vybrečet. Onehdá jsme byly na párty v Dublinu a ona a já jsme byly jediné, kdo zůstaly vzhůru. Obvykle nejsme společenská zvířata, ale možná, v hloubi duše, jsme!"

Dívčí moc mám protože...

10. prosince 2006 v 21:43 | Marse |  Geri Halliwell
"…se snažím udělat to nejlepší z toho, co mám, přestože jsem malinká, myslím velkoryse"

První dojmy

10. prosince 2006 v 21:43 | Marse |  Geri Halliwell
Mel B: "Geri je užvaněná"
Victoria: "Geri je šílená nikdy před tím jsem nepotkala nikoho, kdo by se oblékal jako ona."
Emma: "Geri je cvok - nosila červené montérky s krátkými nohavicemi, pruhované ponožky a těžké boty"
Mel C: "Geri je úplný cvok. Měla rozcuchané vlasy, nosila růžový svetr a říkala, ,,Podívej, podívej - jsem kachna!"

Jak se balí kluci podle Geri

10. prosince 2006 v 21:40 | Marse |  Geri Halliwell
Strategie flirtování: Klukovi, který se mi líbí, řeknu :,,Tady máš drobně - zavolej vašim a řekni jim, že dneska nespíš doma."
Sex: Měla by to být zábava a ne zdroj problémů. K sexu patří i zodpovědnost. Každá dívka i každý kluk by měli myslet na kondom, aby chránili sebe i svého partnera!
Otravní ctitelé: Snažím se říci něco drsně vtipného - např. "Promiň, ale máš holuba v nose."Nevěřili byste, jak rychle se takový kluci vypaří!
Krása: Žádná z nás není klasicky krásná. To by mělo ostatním dívkám dodat odvahu. Dokazuje to totiž, že dívka nemusí být krásná k tomu, aby měla úspěch. Mě například narostla prsa až v 17ti. Byla jsem s toho hrozně nadšená a nosila o hodně menší trička, abych na sebe upozornila kluky. Mé heslo je: Nos krásnou podprsenku a používej rozum!

Geri parádnice

10. prosince 2006 v 21:39 | Marse |  Geri Halliwell
Nehty: "Mám španělskou krev a temperamentnější povahu - takže červená je pro mě trochu více sexy barvou na nehty. Trochu červeně na rtech, krásné nehty - a vypadáte miliónově!"
Účesy: Kromě květinových spon jsou její velkou ozdobou melírkové proužky.

Co vůbec jí taková Spice Girl

10. prosince 2006 v 21:38 | Marse |  Geri Halliwell
Snídaně: jogurt light nebo čerství sýr, černá káva a možná nějaké ovoce
Oběd: něco s houbami, česnekem olivovým olejem. Někdy jí zdravě a jindy se dokáže totálně ztláskat
Večeře: Něco mnohobarevného na talíři - něco, co je dobré a skvěle to vypadá
Prohřešek: Nějaký krémový koláč a dlouhé francouzské tyčinky. Ráda mlsá drahé jídlo - třba kaviár nebo paštiku s husích jater

Zatykač

10. prosince 2006 v 21:36 | Marse |  Geri Halliwell
Jméno: Geraldine Estelle Halliwell
Datum narození: 6. Srpna 1974
Výška: 158cm
Váha: 47 kg
Barva očí: modrá
Barva vlasů: červená s blond melírkem
Přezdívka: Ginger Spice - Zázvorkové koření

Styl

10. prosince 2006 v 21:26 | Marse |  Geri Halliwell
,,Mám opravdu ráda atraktivní šaty a miluji kabáty ze sedmdesátých let a podobné věci. Vždycky jsem nosila něco jiného než ostatní - ale ne úmyslně. Je to prostě odraz toho, kdo jsem."
Obchody: "Hodně šatů mi šije moje sestra. Je to úžasné, protože jí nakreslím, co chci a ona mi to udělá. Mám ráda taky second hand a konfekční šaty . Dříve jsem nakupovala v Oxfamu v Notting Hill Gate a v Camdenu - tam dostanete originály, ne kopie. Občas si však koupím nátělník v nějakém obchodním domě."
Nejhorší oblečení: "Opravdu hnusná nařasená sukně"
Módní fantazie: "Můj šatník je šatník maškarních kostýmů - oblékám se podle toho, jakou mám právě náladu."

Poprvé jsem...

10. prosince 2006 v 21:23 | Marse |  Geri Halliwell
…si koupila gramofonovou desku
Byla, to "Dancing Queen" od skupiny Abba. A první písnička, při které jsem se miliskovala, se jmenovala ,,Move Closer".
…viděla stejný film více než jednou
,,The Wizard of Oz"
…si namalovala obličej
Když mi byly asi dva roky! Vždycky jsem se malovala a když mi bylo dvanáct, poprvé jsem si odbarvila vlasy. Maminka přišla z práce a já si nalila na hlavu peroxid a ona nemohla nic dělat.
…měla ráda zpěváka
George Michael. Chtěla jsem se za něho provdat, ale myslím, že se to nestane.
…šla na fotbal
Nedávno jsem byla na Watfordu. Bylo to docela zábavné. Dívala jsem se však na utkání z nesprávných důvodů - posuzovala jsem jednotlivé hráče podle toho, jak se mi líbili. Přesto si myslím, že je to zajímavá hra, která vyžaduje dovednost.
…si oblékla minisukni
Když mi bylo devět. Pamatuji se, že jsme hráli hru, která se jmenovala ,,Troufni si, miluj, líbej nebo slibuj", a já se nakonec líbala s jedním chlapcem ve skladišti. Byla jsem přesvědčena, že to bylo díky mé minisukni!
…se opila
Když mi bylo třináct. Na školní slavnosti jsem vyhrála láhev Pomagne a celou jsem ji vypila sama.
…vyhrála cenu
Když jsem uplavala dvacet metrů, dostala jsem diplom, ale jinak jsem vyhrávala ceny se Spice Girls.
…byla v nemocnici
Během natáčení jednoho videa jsem se škrábala v uchu a na prstě jsem měla falešný nehet. Nehet se ulomil, spadl mi do ucha, zůstal tam vězet a já musela jít do nemocnice, aby ho vyndali.
…se zamilovala
Když mi bylo šestnáct, zbláznila jsem se do jednoho chlapce, který, jak jsem zjistila později, se muchlal také s mou kamarádkou.

,,Nikdy se nerozejdeme"

5. prosince 2006 v 18:29 | Marse |  Různé články z časopisů
Otázka: Od dob Beatles jste první skupinou, která riskuje tím, že hraje vlastní role v celovečerním filmu. Nemáte obavu, že jako herecké začátečnice s filmem ,,Spiceworld" u svých fanoušků neuspějete?
Geri: Když se nám fanoušci vysmějou, dosáhly jsme svého cíle! ,,Spiceworld" je přece komedie a ne drama. A kdo říká, že musíme být perfektní herečky. Hrajeme samy sebe a přitom si sami ze sebe děláme legraci. Kdo by to zahrál líp než my?!
Mel B: Nám ten film připadá super, protože je to legrace a je v něm pravá spice - energie. Výsledek je lepší než jsme čekaly. Jsem si jistá, že se bude líbit i našim fanouškům. A i kdyby film propadl, stejně nám to stálo za to. Tím, že jsme ho natočily, jsme si splnily náš velký sen. Můžu ho jednou pustit svým potomkům - a ti se určitě uchechtají k smrti. ,,Spiceworld" si nebere na mušku jen nás - Spice Girls. Probíráme v něm víc témat - o Londýně, anglickém showbyznysu, o médiích i o šílených devadesátých letech. Vyplatí se ho vidět.
Mel C: Ne, to spáchal Kim Fuller, brácha našeho bývalého manažera Simona. Dřív psal komedie pro britskou televizi. Ale spousta nápadů ve scénáři je našich. V posledních třech letech jsme prožily tolik šíleností, že bysme o tom mohly natočit celodenní film. My jsem se ale scénáře zas tolik nedržely, hodně jsem improvizovaly.
Otázka:Pochází scéna, ve které se Victoria za volantem vašeho autobusu řítí Londýnem, ze skutečného života?
Victoria: (směje se) Ne, to ne, ale zaplatila jsem si pár hodin řízení doubledeckeru, a pak jsem ten autobus opravdu sama řídila. Byla jsem přitom úplně v klidu, zato Emma, Geri, Mel B a Mel C byly po té jízdě totálně vyřízené. Emma se dokonce pozvracela! A tu čůrací scénu jsme taky vymyslely samy: Jdeme se vyčůrat do křoví - a najednou tam přistane kosmická loď a z ní vystoupí mimozemšťani.
Otázka: Victorie, film několikrát zesměšňuje tvou zálibu - vysoké podpatky a drahé značkové oblečení. Je to snad pomsta za to, že jsi kvůli svému příteli Davidovi chodila pozdě na natáčení, a dokonce jsi chtěla ze skupiny odejít?
Victoria: Ne, nikdy jsem neměla v plánu Spice Girls opustit. Nemám vůbec ponětí, jak se takový nesmysl roznesl. Spice Girls je to nejlepší, co mě v životě mohlo potkat. Snažím se při tom děsném stresu vychutnat každičký okamžik.Vím, že tyhle chvíle, které s holkama prožíváme, se nemusí už nikdy opakovat. Podívejte (Victorie ukazuje na zlatý prsten na svém prstě), to není zásnubní prsten, ale Spice - prsten, který nosí všechny Geri nám věnovala v roce 1995, k prvnímu výročí vzniku skupiny. Dodnes je to symbol našeho přátelství. Slova ,,Friendship never ends" (Přátelství nikdy nekončí) z ,,Wannabe" myslíme úplně vážně: Nikdo nás nerozdělí!
Geri: Vím, že některý lidi, který zneužívají dívčí sílu, číhají na okamžik, kdy se naše skupina konečně rozpadne. Pak se budou chechtat, a plácat do svejch tlustejch stehen a říkat: ,,My jsme to vždycky říkali, tyhle holky měly akorát velkou hubu, žádná dívčí energie nefunguje. Tak hoši, na to zapomeňte. To, co je mezi námi, za žádných okolností neskončí. I když už nebudeme mít úspěch, když se vdáme, budeme mít děti které všechny chceme - na našem přátelství to nic nezmění
Otázka: Victorie, chystáš se svým přítelem, anglickým fotbalistou Davidem Beckhamem, svatbu?
Victorie: David a já se chceme vzít, ale ještě jsme nevybírali žádný závazný termín.Teď je pro nás oba důležitější kariéra. Letošek máme šíleně nabitý. Strašně moc se už těším na živé koncerty. A chtěla bych dostat Oskara! Proto jsou u mě teď na prvním místě Spice Girls a láska až na druhým místě.
Otázka: A jak je to u tebe, Mel B se svatebními plány?
Mel B: Do toho ti ale vůbec nic není.
Otázka: Emmo, měla jsi opravdu aféru s vaším bývalým manažerem Simonem?
Emma: Vypadám na to, že bych musela zbožňovat chlápka s načerno obarvenými vlasy? (smích)
Otázka: Proč jste ho tedy vyhodily?
Geri: Měly jsme k tomu svoje důvody - osobní, emotivní i obchodní. Hodně jsme o tom přemýšlely. On prostě nebyl dost ,,spicy"!(všechny vyprsknou)
Otázka: Jsi teď šéfkou a manažerkou skupiny ty, Geri
Geri: Být bossem Victorii, Mel C, Mel B a Emmy? (všechny se pochechtávají) To by nikdo nevydržel ani jedinej den! Mám ale nejlepší vyřídilku a docela mě baví obchodní věci. Proto mluvím za skupinu. Ale jinak o všem rozhodujeme společně. Vždycky to tak bylo. Například všichni v našem okolí chtěli zabránit tomu, aby jako první singl vyšel song ,,Wannabe". Taky Simonovi se zdál až příliš provokativní. Za to měl u nás první minus. Potřebovaly jsme ho dostat z kola ven - a udělaly jsme dobře. Potřebujeme manažera jen na to, aby nám zamlouval letenky a pokoje v hotelech a organizoval vystoupení.
Otázka: Netrváte tedy na tom, aby to byla žena?
Geri: Bylo by to sice fajn, ale důležitější je, aby ten člověk práci dobře rozuměl a byl pořád v pohodě. Ať už to bude muž nebo žena.
Otázka: Před časem jste vyvedly z míry španělské fanoušky, protož jste nechtěly zpívat kvůli fotografům, kteří se tlačili pod pódiem. Co proti nim máte?
Emma: Nemůžu tvrdit, že bych fotografy milovala. Před rokem mě totiž pronásledoval po celou dobu mý dovolený - pravidelně mě fotil z nějakého trapnýho úkrytu. Byl to fakt horor. Dnes, než vyjdu z domu, vždycky se aspoň dvakrát rozhlídnu, jestli na mě někdo nečíhá.
Geri: Tenkrát ve Španělsku pro promovystoupení k naší nové desce jsme ty kluky pod pódiem chtěly jen tak trochu poškádlit. Jinak jsou O.K…Až na to, že se jim vždycky podaří vyfotit moje kalhotky - a to mě trochu štve.